جشن بزرگ مبعث
ساعت ٦:٠٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٤/٢۸  

پیامبر اکرم (ص) : انی بعثت لاتمم مکارم الاخلاق

عید سعید مبعث آخرین پیامبر الهی و بزرگوارترین ایشان ، عید رهایی از بند شیطان جاهلیت زمان و عید تلاش برای برقراری عدالت در جهان بر همگان مبارک باد.

* * * * * * * * * * *

جشن بزرگ مبعث حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(صلی الله علیه وآله وسلم)

زمان : یکشنبه 4/28/ و دوشنبه 4/29/ بعد از نماز مغرب و عشاء

مکان : اراک ، خیابان دانشگاه ، ابتدای خانه سازی ، مسجد الاقصی

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

کانون فرهنگی امام رضا(ع)


کلمات کلیدی:
میلاد نور مبارک
ساعت ۱٠:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱۳  میلاد با سعادت و پر خیر و میمنت مولی الموحدین ، امام العارفین ، یعسوب الدین ، امیر المومنین ، اسد الله الغالب و ابن ابیطالب

امام علی(علیه و آله السلام)

و روز زیبای پدر و مرد بر تمامی مسلمانان جهان و مخصوصا شما بینندگان و خانواده محترمتان مبارک باد.

* * * * * * * * * * * * * * *

 مراسم جشن بزرگ میلاد آقا امیر المومنین(ع) روزهای یک شنبه 4/14/ و دوشنبه 4/15/ بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد الاقصی اراک

( کانون فرهنگی امام رضا(ع) )


کلمات کلیدی:
این الرجبیون
ساعت ٧:٠۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱  

ماه زیبای رجب از راه رسید و سایه سار رحمت خداوندی بر شهرمان گسترانیده شد. ماهی که هنگامیکه فرا می رسید پیامبر نور و رحمت(ص) در میان امتش ندا میداد :

 

 

 چقدر ثقیل و با عظمت است ماه رجب المرجب چرا که از پیامبر گرامی اسلام(ص) روایت است که رجب ماه بزرگ خداست و ماهی در فضیلت و حرمت به آن نمی رسد.

ایشان همچنین فرمودند: رجب ماه خدا ، شعبان ماه من و رمضان ماه امت من است. پس در آن بسیار بگویید "استغفر الله و اسئله التوبه" (یعنی از خداوند آمرزش می خواهم و از او خواستار توجه و احسانم)

امام امیر المومنین(ع) نیز می فرمایند: هرکه از ماه رجب یک روز اول ماه یا وسط یا آخر ماه را روزه بدارد گناهان گذشته و آینده او آمرزیده می شود.

باشد که از این ماه زیبای خداوندی ره توشه ای حتی کم برچینیم و ذخیره آخرتمان سازیم و باشد که آنگاه که این ماه عزیز از بین مان می رود افسوسش نخوریم.


کلمات کلیدی: