از کانون چه خبر ؟؟؟
ساعت ٦:۳۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٥/۱٤  

خبرهایی داغ داغ از فعالیتهای کانون...


* در روزهای جمعه پیامک های ویژه با موضوع آقا صاحب الزمان(عج) ، از طریق سامانه پیامک کانون فرهنگی امام رضا(ع) برای مشترکین کانون ارسال می گردد. افرادی که مایل به عضویت در این سامانه می باشند ، کافیست نام خود را به شماره 301 300 56 093 ارسال فرمایند تا به جمع ده ها مشترک کانون بپیوندند.

* جشن مبعث آقا رسول الله(ص) در روزهای سه شنبه و چهارشنبه بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد برگزار شد. همچنین در این مراسم ، قرعه کشی مسابقه مبعث انجام و به برگزیدگان هدایایی اهدا گردید.

* اردوی زیارتی-سیاحتی امامزاده ساروق در روز جمعه 11 مرداد برگزار شد. در این اردوی یک روزه تعداد 20 نفر از دختران شرکت کننده در کلاسهای اوقات فراغت 87 شرکت داشتند.

* دانش آموزان ممتاز تحصیلی 87 در مقاطع مختلف ، از بین تعداد زیاد شرکت کنندگان مشخص و در مراسمی به 10 تن از پسران و 11 تن از دختران هدایایی به رسم یادبود تقدیم گردید. 

* در بازدید سرزده مهندس غفاری مسئول کانون از کلاسهای طرح اوقات فراغت 87 و گفتگویی که با شرکت کنندگان و والدین آنها داشتند ، اغلب این افراد از مربیان ، کادر اجرایی و نحوه برگزاری کلاسها رضایت داشته و خواستار ادامه آن در طول سال تحصیلی آینده شدند.

* طی مراسمی از 30 تن از برادران و خواهران فعال کانون تقدیر و تشکر بعمل آمده و هدایایی نفیس و به رسم یادبود به ایشان اهدا گردید.

* مراسم قرعه کشی برندگان مسابقه بزرگ میلاد آقا امیر المومنین(ع) برگزار و در مراسم ایام میلاد باسعادت ایشان ، هدایایی به نفرات برگزیده اهدا گردید.


کلمات کلیدی: